- Ürün Adı : STP3NB60FP, 3NB60FP, 3NB60
- Kategori : Mosfet
- Ürün Markası : ST
- Kılıf : SOT-223
- Çıkış Akımı : 2.2 Amper
- Besleme Gerilimi : 600 Volt
- ÖNEMLİ NOT : Verilen fiyat 10 Adet STP3NB60FP mosfet fiyatıdır.!
- Ürün görseli temsilidir!
- Lütfen güncel stok ve fiyat bilgisi sorunuz !
12V 5A 60W Metal Geniş Kasa Adaptör