- Ürün : STP14NF10, P14NF10, 14NF10
- Kılıf : TO-220
- Voltaj : 100 Volt
- Amper : 15 Amper
- ÖNEMLİ NOT : Verilen fiyat 5 Adet STP14NF10 Mosfet fiyatıdır.!
- Ürün görseli temsilidir!
- Lütfen güncel stok ve fiyat bilgisi sorunuz !
22mm Pano Tip Siyah USB A Dişi Soket
12V 10A Çakmak ve Şase Soket