FS14SM-18A Mosfet Transistör To-3p
Stok Durumu:
Stokta
 Satın alabilmek için asgari adet: 5
 236,17 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Kodu : FS14SM-18A
  • Marka : Renesas
  • Ürün Kategorisi : Power Mosfet
  • Kılıf : To247 – To3p
  • Akım : 14A
  • Maksimum Akım : 275W
  • Voltaj : 900V