HFV15/12-Z1T-D 12V 30A 5pin
Stok Durumu:
Stokta
Satın alabilmek için asgari adet: 1
 236,17 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Kodu : HFV15/12-Z1T-D
  • Marka : N-A
  • Voltaj : 12 V
  • Güç :  30A
  • Pin Sayısı : 5 pin