1.5KE75CA TVS Diyot 1500W 75V DO-201AE
Stok Durumu:
Stokta
Satın alabilmek için asgari adet : 50
 12,26 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Kodu : 1.5KE75CA DO201 1500W 75V TVS DİODE
  • Montaj Tipi : THT
  • Kılıf : DO-201
  • Gerilim – Ters Ayrılık (Tip) : 75 Volt
  • Ters Akım : 5uA
  • Tepe Darbe Akımı Maks. : 14.6A
  • Güç – Tepe Darbe : 1500W
  • Çalışma Sıcaklığı : -65°C~+175°C