1.5KE68CA TVS Diyot 1500W 68V DO-201AE
Stok Durumu:
Stokta
Satın alabilmek için asgari adet : 50
 12,26 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Kodu : 1.5KE68CA
  • Montaj Tipi : THT
  • Kılıf : DO-201
  • Voltaj – Ters Ayrıklık (Tip) : 68V
  • Ters Akım : 5uA
  • Tepe Darbe Akımı Maks. : 16.3A
  • Güç – Tepe Darbe : 1500W
  • Çalışma Sıcaklığı : -65°C~+175°C