T92S7D12-24 30A 24V 6pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
 Satın alabilmek için asgari adet: Lütfen güncel stok ve fiyat bilgisi sorunuz!
 499,60 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : T92S7D12-24
  • Marka : Potter&Brumfield
  • Voltaj : 24 V
  • Pin : 6 pin