T78-S-DC12V-C 12V Oto gaz Rölesi
Stok Durumu:
Stokta
Satın alabilmek için asgari adet: 5
 27,26 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Kodu : T78-S-DC12V-C
  • Marka : N-A
  • Voltaj : 12 V
  • Güç :  20A
  • Pin Sayısı : 5 pin