SMBJ36CA Transil Diyot 36V 600W
Stok Durumu:
Stokta
 Satın alabilmek için asgari adet: 1000
 7,72 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Adı : SMBJ36CA
  • Kılıf :  DO214-AA (SMB)
  • Ürün Kategorisi : TVS Diyot
  • Akım : 600W
  • Voltaj : 14V