Schrack PT570220 6A 220V 14pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
 Satın alabilmek için asgari adet: Lütfen güncel stok ve fiyat bilgisi sorunuz!
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : PT570220
  • Marka : SCHRACK
  • Voltaj : 220 Vac
  • Pin : 14 pin