RZ03-1C4-D024R 16A 24V 8pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
Lütfen Güncel Stok ve Fiyat Bilgisi Sorunuz!
 235,17 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : RZ03-1C4-D024R
  • Marka : SCHRACK
  • Voltaj : 24 V
  • Pin : 8 pin