Panasonic SFS4-DC18V 8A 14pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
Lütfen Güncel Stok ve Fiyat Bilgisi Sorunuz!
 681,27 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : SFS4-DC18V
  • Marka : Panasonic
  • Voltaj : 18 V
  • Pin : 14 pin