Omron G6D-1A-12VDC 5A 4pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
Lütfen Güncel Stok ve Fiyat Bilgisi Sorunuz!
 295,22 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : G6D-1A-12VDC
  • Marka : OMRON
  • Voltaj : 12 V
  • Pin : 4 pin