MeanWell LRS-600-12, 12VDC 50A 600W Güç Kaynağı
Stok Durumu:
Stokta yok
 Satın alabilmek için asgari adet: Lütfen Güncel Stok ve fiyat bilgisi sorunuz!
 4.291,98 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikler :
  • Ürün Açılım : MW- LRS-600-12 adaptör
  • Güç : 600 Watt
  • Akım : 50.0 Amper
  • Fan : Yok
  • Ebat : 225x124x41mm
  • Giriş : 90~132VAC / 180~264VAC / 255~370VDC
  • Çıkış : 12 VDC
  • Ayar : 10.2~13.8VDC