MeanWell LRS-350-4.2, 4.2VDC 60.0A 252W Güç Kaynağı
Stok Durumu:
Stokta yok
 Satın alabilmek için asgari adet: Lütfen güncel stok ve fiyat bilgisi sorunuz!
 2.408,04 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikler :
  • Ürün Açılım : MW- LRS-350-4.2 adaptör
  • Güç : 252 Watt
  • Akım : 60.0 Amper
  • Fan : Yok
  • Ebat : 215x115x30mm
  • Giriş : 90~132VAC / 180~264VAC / 240~370VDC
  • Çıkış : 3.3VDC
  • Ayar : 3.6~4.4VDC