MeanWell LRS-350-12, 12VDC 29.0A 348W Güç Kaynağı
Stok Durumu:
Stokta
 Satın alabilmek için asgari adet: 1
 1.893,92 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Açılım : MW- LRS-350-12 adaptör
  • Güç : 348 Watt
  • Akım : 29.0 Amper
  • Fan : Yok
  • Ebat : 215x115x30mm
  • Giriş : 90~132VAC / 180~264VAC / 240~370VDC
  • Çıkış : 12 VDC
  • Ayar : 10.2~13.8VDC