MeanWell LRS-200-3.3, 3.3VDC 40.0A 132W Güç Kaynağı
Stok Durumu:
Stokta
 Satın alabilmek için asgari adet: 1
 1.862,13 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Açılım : MW- LRS-200-3.3 adaptör
  • Güç : 132 Watt
  • Akım : 40.0 Amper
  • Fan : Yok
  • Ebat : 215x115x30mm
  • Giriş : 90~132VAC / 180~264VAC / 240~370VDC
  • Çıkış : 3.3VDC
  • Ayar : 2.97~3.6VDC