MeanWell LRS-150-12, 12VDC 12.5A 150W Güç Kaynağı
Stok Durumu:
Stokta
 Satın alabilmek için asgari adet: 1
 1.158,15 + Kdv
Stokta
Teknik Özellikler :
  • Ürün Açılım : MW- LRS-150-12 adaptör
  • Güç : 150 Watt
  • Akım : 12.5 Amper
  • Fan : Yok
  • Ebat : 1159x97x30mm
  • Giriş : 85~132VAC / 170~264VAC / 120~373VDC 240 ~ 370VDC
  • Çıkış : 12 VDC
  • Ayar : 10.2~13.8VDC