HF115F-018-2ZS4 Röle 18VDC 8A 8 Pin
Stok Durumu:
Stokta yok
Lütfen Güncel Stok ve Fiyat Bilgisi Sorunuz!
 140,80 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : HF115F-018-2ZS4
  • Marka : Hongfa
  • Voltaj : 18 V
  • Pin : 8 pin