AZ9701-1A-24D 45A 24V 6pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
Lütfen Güncel Stok ve Fiyat Bilgisi Sorunuz!
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : AZ9701-1A-24D
  • Marka : Zettler
  • Voltaj : 24 V
  • Pin : 6 pin