AZ733-2C-110D 110VDC 10A 8pin Röle
Stok Durumu:
Stokta yok
Lütfen Güncel Stok ve Fiyat Bilgisi Sorunuz!
 363,34 + Kdv
STOK TÜKENDİ
Teknik Özellikleri:
  • Ürün Kodu : AZ733-2C-110D
  • Marka : Zettler
  • Voltaj : 110 V
  • Pin : 8 pin