- Ürün Kodu : 832A-1C-S-24VDC
- Marka : KYR
- Voltaj : 24 V
- Güç : 30 A
- Pin Sayısı : 5 pin
- T Tipi röle
- ÖNEMLİ NOT : Verilen fiyat 5 adet 832A-1C-S-24VDC röle fiyatıdır.!
- Ürün görseli temsilidir!
- Lütfen güncel stok ve fiyat bilgisi sorunuz !
MCC UF5408 1000 V 3 A Hızlı Diyot